Tooted

Tooted

 • Õõnesplokid
  Columbia-kivi 90-õõnesplokid Columbia-kivi 140-õõnesplokid Columbia-kivi 190-õõnesplokid Columbia-kivi 240-õõnesplokid
  90-õõnesplokk 140-õõnesplokk 190-õõnesplokk 240-õõnesplokk

  Märkused: Pildid on illustreeriva tähendusega.

  Õõnesplokke saab kasutada hoonete vundamentide, kande-ja vaheseinte, müratõkete ja tulekindlate seinte ladumiseks. Seina maksimaalse võimaliku kõrguse määravad teda toetavad ja siduvad struktuurid.

  90 mm laiustest plokkidest võib laduda mittekandvaid vaheseinu, kandvate seinte ehitamiseks sobivad plokid laiusega 140, 190 ja 240 mm ning vundamendi ehitamiseks 190 ja 240 mm laiused plokid. 390 mm pikkuste õõnesplokkide kulu on 12,5 tk/m² ja mördi vajadus (müürisegu kulu) ladumisel 15-22,5 kg/m² sõltuvalt ploki laiusest ja ladumisviisist.

  Tootevalikus on lisaks reaplokkidele ka 140, 190 ja 240 mm laiused poolplokid, 140, 190 ja 240 mm laiused sarrusplokid, 140 mm laiused sillusplokid ning nurgaplokid 140 mm laiusele müüritisele.

  Lisaks siledatele plokkidele on võimalik valida ka 195 mm laiused murtud pinnaga plokid. Nende kasutamisel saadakse nii tugev kandekonstruktsioon kui ka omapärane välisilme.

  Plokkide õõnsustesse on mugav paigaldada elektrijuhtmeid jt kommunikatsioone. Puhta vuugiga laotud sein on kena ning ei vaja lisaviimistlust. Sileda pinna saamiseks piisab reeglina vuukide täitmisest ja pahteldamisest. Soovi korral võib seina värvida.

  Kui müüritis (vundament, hoone välissein) jääb avatuks välistele niiskusallikatele, tuleb vee eemalejuhtimiseks kasutada hüdroisolatsioonivahendeid. Köetavate hoonete õõnesplokkidest välissein vajab täiendavat soojustamist.

  Nii plokkidest kui ka kividest müüri võib krohvida, kuid üldjuhul ei ole see vajalik. Välispinda võib vajaduse korral värvida. Sobivad eeskätt akrüül-, lateks- ja tsementvärvid.

   Õõnesplokid on valmistatud portlandtsemendist, veest, sobivatest mineraalsetest täiteainetest koos või ilma lisanditeta vibropressimise meetodil ja aurutamisega kasutades USA firma COLUMBIA MACHINE INC. tehnoloogiat ja seadmeid.

 • Fassaadikivid
  murtudkivi murtud õõnesplokk soliidkivi
  Murtud kivid Murtud õõnesplokid Täisplokk (kivi)

  Märkused: Pildid on illustreeriva tähendusega.

  Columbia-Kivi toodab erinevate mõõtmetega sileda ja murtud pinnaga fassadikive. Värvivalikus on 10 põhitooni.

  Columbia kivist fassaadid on esinduslikud ja väga vastupidavad. Columbia-Kivi pakub kolme erinevat fassaadikivi tüüpi - murtud kivi, murtud õõnesplokk, täisplokk.

  Murtud kive toodetakse laiuses 95mm ning kahes pikkuses (190 ja 390mm). Samuti on võimalik saada vastavaid nurgakive 195 ja 295mm). Murtud kive saab kasutada fassaadide, soklite ja aiapostide ladumiseks ning siseviimistluses.

  Soliidkive ja täisplokke toodetakse nii sileda kui murtud pinnaga, mõlemad varjandid sobivad hoonete fassaadide, ahjude ja kaminate välisvoodrite ning erinevate kujunduselementide ladumiseks.

  90mm laiused täisplokid sovivad näiteks kandvate vaheseinte, vundamendisoklite ja välisfassaadide ladumiseks.

 • Sillutuskivid
  tri-radiaal sillutiskivi unikivi sillutiskivi parkett sillutiskivi
  Sillutiskivi "tri-radial" Sillutiskivi "uni" Sillutiskivi "parkett"

  Märkused: Pildid on illustreeriva tähendusega.

  Sillutiskivid sobivad kõnniteede sillutamiseks, aga ka sõiduteedel ja ekstreemsemates tingimustes kasutamiseks. Sillutuskive on Columbia-Kivi tootevalikus kahe erineva paksusega (60 ja 80mm). 60mm paksused kivid sobivad platside, kõnniteede ja eramute sissesõiduteede sillutamiseks. 80mm paksuseid kive võib kasutada ka sõiduteede ehitamiseks. Kivide külgedel on ladumise hõlbustamiseks 2mm paksused vuugieendid.

  Äärekive on kahe laiusega (70 ja 150mm). Kitsamate kividega saab eraldada kõnnitee haljasalast, sõidutee ja kõnnitee vahel tuleks kasutada laiemaid äärekive.

 • Tugitooted

  Tooted, mida Columbia-Kivi ise ei tooda ning mille tarne toimub ettetellimisel.

       
  Värvipigment Müürivõrk  

  myyrisegu vaike

     
  Müürisegu    

Oleme avatud E-R 8:00 - 16:00 . L, P ja väljaspool tööaega kaubakättesaamine kokkuleppeliselt.

Toodete müük Columbia-kivi tehases toimub sularahas või ettemaksu arve alusel.

As Columbia-kivi / Vana-Kastre 62313 Tartu maakond / Tel: +372 7351 352 / Fax: +372 7351 368

E-Mail: